Master nailona drošības atslēga

Master nailona drošības atslēga
Produkta detaļas

无线端新品海报

Daļas Nr .:   P38P

38mm plastmasas īssavienojuma drošības atslēga

a) pastiprināts neilona ķermenis, izturīgs pret temperatūru no -20 ℃ līdz + 80 ℃. Tērauda posms ir hromēts; nevadošs važas ir izgatavotas no neilona, iztur temperatūru no -20 ° C līdz +120 ° C , nodrošinot stiprības un deformācijas lūzumu ne viegli.

b) Atslēgu saglabāšanas iezīme: Kad važas ir atvērtas, taustiņu nevar noņemt.

c) Ja vajadzīgs, ir pieejams lāzerdruka un logo gravēšana.

d) pieejamas visas dažādas krāsas.

 

Daļas Nr.

Apraksts

Kažokādu materiāls

Specifikācija

KA-P38S

Pieslēgts kā

 

Tērauds

 

"KA": katra atslēga tiek ievadīta vienā grupā

"P": taisns malas plastmasas bloķēšanas korpuss

"S": tērauda posma

 

Citus materiālus var pielāgot:

"SS": nerūsējošā tērauda posma

"BS": Brass važas

KD-P38S

Atslēgas atšķiras

MK-P38S

Ieslēgts & Alike / Differ

GMK-P38S

Grand Master Key

KA-P38P

Pieslēgts kā

 

Neilons

KD-P38P

Atslēgas atšķiras

MK-P38P

Ieslēgts & Alike / Differ

GMK-P38P

Grand Master Key

Eiropā un mums ir ilgi, kamēr drošības spilventiņām ir īpašas prasības, ir jāizmanto amerikāņu OSHA noteikumi par "darba drošības un veselības aizsardzības" administratīvo prasību noteikšanu attiecībā uz bīstamo enerģiju: darba devējam saskaņā ar programmu jāievieš drošības procedūras tiks pienācīgi bloķēta ierīcēm, kas uzstādītas enerģijas izolēšanas ierīcei un mašīnai vai iekārtām, lai pārtrauktu darbību, kā arī novērstu nejaušu elektroenerģijas padevi, palaišanu vai uzglabāto enerģijas izlaišanu, tādējādi novēršot darbinieku bojājumus.

0001cp38p7

Kādas slēdzenes ir drošas?

LOCKEY piekrīt, ka pašlaik visdrošākās slēdzenes ir b līmeņa slēdzenes un lapu slēdzenes. Salīdzinot ar diviem, no cenas, super B līmeņa bloķēšanas tirgus cena ir ap 300, lapu bloķēšana ir nedaudz dārga, mazliet labāk par 800 juaņa; Ņemot vērā nomaiņas vieglumu, ir nepieciešams nomainīt atslēgas korpusu, lai aizstātu super B atslēgu, un asmeņu slēdzenim jāaizstāj visa atslēga, un ne visas drošības durvis var uzstādīt. Runājot par drošību, slēdzene ir neapšaubāmi "spēcīgākā". Tomēr, ņemot vērā tā stingrību, ja iedzīvotāji nejauši pamet savas atslēgas mājās, viņi, visticamāk, saņems "salauztu atslēgu" un iegādāsies lielākas izmaksas.

Par mums

Lockey Safety Products Co., Ltd ir profesionāla ražotājs Ķīnā, kas specializējas visu veidu drošu lokalizācijas produktu ražošanā, lai palīdzētu izvairīties no rūpnieciskiem negadījumiem, ko izraisa neparedzēta iekārtu vai ierīču aktivizēšana vai palaišana ar nekontrolētu enerģijas izlaidi.

Mēs piedāvājam visu veidu drošības atslēgas, vārstu bloķēšanu, bloķēšanas spraudni, elektrisko bloķēšanu, kabeļu bloķēšanu, grupu bloķēšanas kārbu, bloķēšanas komplektu un staciju.

Papildus profesionālu bloķēšanas produktu nodrošināšanai mēs arī cenšamies nodrošināt jums praktisku padomu un nodrošināt individuālu drošības risinājumu, kas atbilst jūsu vajadzībām. Mēs nodrošinām gan lielos, gan mazos uzņēmumus, un mēs piedāvājam apmācības un informatīvā kursa "Lockout Tagout" pakalpojumus.


Speciāli izstrādāts atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, mūsu kapteiņa neilona drošības atslēga, ko izgatavojis viens no profesionālajiem lokauto produktu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni gaidīti vairumtirdzniecībā pielāgotā kapteiņa neilona drošības atslēga, kas Ķīnā izgatavota par lētu cenu ar mūsu rūpnīcu, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Izmeklēšana