sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Jauns 10-bloķēts plastmasas PC drošības slēdzis ar vāku LS03

Jauns 10-bloķēts plastmasas PC drošības slēdzis ar vāku LS03

Daļa Nr .: L S03 10-bloķēšanas bloķēšanas stacija a) Izgatavota no plastmasas plastmasas. b) tas ir viena gabala dizains, ar vāku, lai to bloķētu. Var izvietot piekaramās slēdzenes, sprauslas, bloķēšanas atzīmes utt. Pilnībā ...

Apraksts

Daļas Nr .:   L S03

10-Lock bloķēšanas stacija

a) Izgatavots no plastmasas plastmasas.

b) tas ir viena gabala dizains, ar vāku, lai to bloķētu. Var izvietot piekaramās slēdzenes, sprauslas , bloķēšanas tagus   utt.

c) ir bloķējama kombinācija piekaramās slēdzenes caurums, lai bloķētu, lai ierobežotu piekļuvi autorizētiem darbiniekiem.

Daļas Nr.

Apraksts

LS01

406mm (W) × 315mm (H) × 65mm (D)

LS0 2

558mm (W) × 393mm (H) × 65mm (D)

LS0 3

558mm (W) × 393mm (H) × 65mm (D)


Pilnībā dokumentējiet bloķēšanas procesu

Otrs ieteikums ir dokumentēt bloķēšanas procesu pēc vajadzības. To darot, darbinieki un vadība var apvienot savu izpratni par bloķēšanas procesu, uzturēt to konsekventu un novērst neskaidrības par bloķēšanas procesu. Turklāt ieraksta faila bloķēšanas procesu var izmantot arī kā dārgumu. Jūsu resursi tiek izmantoti personāla mācībām un apmācībai. OHSA pieprasa, lai ieraksti tiktu glabāti saskaņā ar standartiem, bet bloķēšanas process dažādās darba vietās ir atšķirīgs. Tāpēc ir svarīgi dokumentēt darbu, lai nodrošinātu, ka bloķēšanas process ir efektīvs.

Bloķēšanas procesam jābūt pilnīgam un detalizētāk aprakstītam, kā izslēgt ierīci un izolēt risku, kā arī to, kā droši noņemt attiecīgo bloķēšanas marķējumu

Lai darbinieki varētu vienkārši izmantot bloķēšanas procesu, process zhang bei jānovieto tuvu attiecīgajai iekārtai. Ir ļoti ieteicams ievietot fotoattēlu, kurā attēlots konkrētajam aprīkojumam atbilstošs process, un fotoattēlā ir detalizēti jānorāda katrs process. Salīdzinot ar formām un tekstu, fotogrāfijām ir unikālas priekšrocības, kas var sniegt precīzākas un intuitīvākas vadlīnijas darbiniekiem.

Visi izolācijas punkti ir skaidri marķēti

Visiem punktiem, kurus nepieciešams kontrolēt vai izolēt, jābūt marķētiem ar standartizētām etiķetēm, skaidri un pastāvīgi marķētiem, un etiķetēm jābūt vizuāli redzamām. Tajā pašā laikā pārliecinieties, ka visi izolācijas punkti ir dokumentēti un ievērojiet atbilstošo bloķēšanas procesu, kā aprakstīts 2. pantā.


Speciāli izstrādāta saskaņā ar Jūsu īpašajām prasībām, mūsu jaunais 10-atslēgu plastmasas drošības slēdzis ar vāku ls03, ko izgatavojis viens no profesionālajiem ražotājiem un piegādātājiem, kas nodarbojas ar bloķēšanas produktiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni aicināti vairumtirdzniecībā pielāgotus jaunus 10 slēdzenes plastmasas drošības slēdzenes staciju ar vāku ls03, kas izgatavoti Ķīnā par lētu cenu ar mūsu rūpnīcu, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: jauna 10-slēdzene plastmasas pc drošības slēdzene ar vāku ls03 ražotājiem Ķīnā, piegādātājiem, rūpnīcām, vairumtirdzniecību, pielāgotus, lētus, cenas, izgatavotas Ķīnā, bezmaksas paraugu

Nosūtīt pieprasījumu