sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Sarkanā briesmu atslēga

Sarkanā briesmu atslēga

Daļas Nr .: P 38 S 38 mm Īsa tērauda važas droša piekaramās atslēgas atslēgas saglabāšanas funkcija: Kad važa ir atvērta, atslēgu nevar noņemt. Vajadzības gadījumā pieejama lāzerdrukāšana un logotipa gravēšana. Pieejamas visas dažādās krāsas.

Apraksts

Daļas Nr .:P38S

38 mm īsa tērauda važas drošības piekaramā atslēga

a)Pastiprināts neilona korpuss, iztur temperatūru no -20to +80. Tērauda važa ir hromēta; vadītspējīgā važa ir izgatavota no neilona, ​​iztur temperatūru no -20to +120, nodrošinot stiprības un deformācijas lūzumu ne tik viegli.

b)Atslēgas saglabāšanas funkcija: kad vaļa ir atvērta, atslēgu nevar noņemt.

c)Vajadzības gadījumā pieejama lāzerdrukāšana un logotipa gravēšana.

d)Pieejamas visas dažādās krāsas.

Daļas Nr.

Apraksts

Važas materiāls

Specifikācija

KA-P 38 S

Taustiņiem līdzīgi

Tērauds

“KA”: katra piekaramā atslēga ir apvienota vienā un tajā pašā grupā

“P”: taisnas malas plastmasas slēdzenes korpuss

“S”: tērauda važa

Citu materiālu var pielāgot:

“SS”: nerūsējošā tērauda važa

“BS”: Misiņa važa

KD-P 38 S

Taustiņš Atšķir

MK-P 38 S

Atslēga& Līdzīgi / atšķirīgi

GMK-P 38 S

Lielmeistara atslēga

KA-P 38 P

Taustiņiem līdzīgi

Neilons

KD-P 38 p

Taustiņš Atšķir

MK-P 38 P

Atslēga& Līdzīgi / atšķirīgi

GMK-P 38 p

Lielmeistara atslēga

9

公司1介绍3

BUJ:

1.J: Vai es varētu uz produktiem uzlikt savu logo?
A: Protams, jūsu logotipu var likt uz katra slēdzenes korpusa vai nu ar lāzeru, vai ar veidnēm.

2.J: Vai es varētu uz izstrādājumiem uzlikt savus etiķešu dizainus?
A: Protams, jūs varat mums nosūtīt savu dizainu, mēs' mēs sekosim jūsu dizainam.

3.J: Vai pirms oficiāla pasūtījuma var būt daži paraugi?
A: Jā, pirms pasūtījuma mēs varam jums nosūtīt dažus bezmaksas paraugus pārbaudei.

4.J: Cik ilgs ir sagatavošanās laiks?
A: Parasti mēs glabājam krājumus lielākajai daļai produktu, sagatavošanās laiks ir 1-5 dienas, tiklīdz maksājums ir atbrīvots. Pielāgotiem produktiem tas prasa ilgāku laiku.

5.J: Kā būtu ar pēcpārdošanas pakalpojumu? Kādi&# 39 ir garantijas nosacījumi?
A: Mēs piedāvājam 12 mēnešus par visiem pārdotajiem produktiem. Ja pēc pārdošanas rodas kādas problēmas, lūdzu, sazinieties ar mums, mēs ar&# 39 palīdzēsim atrisināt problēmas 24 stundu laikā.

6.J: Vai jūs esat ražotājs vai tikai izplatītājs?
A: Mēs' esam RAŽOTĀJI, un visus produktus mēs ražojam paši. Laipni lūdzam apmeklēt mūsu rūpnīcu jebkurā laikā.

7. J: Kādi ir&39 maksāšanas noteikumi? Vai es varu samaksāt pēc tam, kad esat ieguvis produktus?

A: Parasti mēs pieņemam TT un rietumu savienību. L / C tiek pieņemts arī tad, ja pasūtījuma daudzums ir liels. Veciem klientiem mēs maksājam' pēc labas sadarbības mēs veiksim ikmēneša maksājumus guanartee.

8.J: Es nevarēju atrast&{39; es jūsu katalogā nevaru atrast vēlamos produktus. Vai varat to man izstrādāt?
A: Jā, mums ir pētījumu& attīstības departaments, mēs' mēs vēlamies attīstīt visu, kas jums nepieciešams drošības bloķēšanas nozarēs.

9.J: Vai jums ir birojs citās valstīs?
A: Pašlaik mums nav&{39; mums vēl nav, bet mēs&39 apspriežamies ar dažiem labiem klientiem. Ja jūs&# 39 vēlaties kļūt par mūsu pārstāvi visās valstīs, lūdzu, sazinieties ar mums.


Enerģijas izolācijas princips


Īstermiņa enerģijas izolācijas princips pārbaudes un tehniskās apkopes laikā


Procesa cauruļvadu sistēmas pārbaudes un tehniskās apkopes laikā jāveido enerģijas izolācijas plāns augšējiem un pakārtotajiem vārstiem, kas tieši saistīti ar apkopes cauruļvadu.


Pārbaudot un uzturot spiedtvertnes, jāveido enerģijas izolācijas shēma spiedtvertņu ieplūdes un izplūdes vārstiem un vārstiem, kas tieši savienoti ar spiedienu un augšpus tā;


Ventilācijas un kanalizācijas sistēmu pārbaudes un tehniskās apkopes laikā jāizveido enerģijas izolācijas shēma ventilācijas un kanalizācijas vārstiem, kas tieši savienoti ar darbības caurules sekciju ar augšējo un apakšējo spiedienu. Iepriekš minēto enerģijas izolācijas metožu kombināciju var apsvērt, ja ir pārāk daudz izplūdes, notekūdeņu sistēmas un augšpus savienojuma cauruļvadiem.


Ja procesa sistēmas aprīkojuma pārbaude un apkope ilgst vairāk nekā vienu dienu, jāveido enerģijas izolācijas plāns sistēmas un apkopes laikā esošās sistēmas augšdaļas un pakārtotajiem spiediena vārstiem. Darbības laikā ir jāuztur enerģijas izolācija, līdz tiek pabeigti remonta un apkopes darbi.


Iepriekš minētās situācijas enerģijas izolācijas plāns jāformulē saskaņā ar" 5. 1. 3 Izolācijas metodes" izvēle; noteikt izolācijas metodes izvēles prioritāti;


Personālajām slēdzenēm ir nepieciešama bloķēšanas funkcijas veikšana, īstermiņa enerģijas izolēšanai veicot pārbaudes un tehnisko apkopi.& nbsp;


Vidēja termiņa un ilgtermiņa enerģijas izolācijas princips ražošanā un darbībā


Procesa iekārtām, kurām ir slēptās problēmas un kuras nedarbojas, ir nepieciešams izmantot aklo plāksni, lai aizvērtu un nomirtu iekārtas augšpus un lejpus spiediena vārstus, vai arī veikt enerģijas izolāciju, aizverot noslēgvārstu un bloķējot to, lai izvairītos no aprīkojuma sabojāšanas nepareizas darbības un citu iemeslu dēļ;


Sistēmai un iekārtām, kas netiek nodotas ekspluatācijā, augšējā spiediena vārsts būtu jānogalina ar aizklātu plāksni, vai arī enerģijas izolēšana jāveic, aizverot vārstu un aizslēdzot;


Atbilstoši ražošanas operāciju vajadzībām nederīgo procesu (mērīšanas salīdzināšanas procesu) var slēgt, un enerģijas izolācijas vārstu var bloķēt;


Ražošanas darbības laikā ir nepieciešams izmantot departamenta slēdzenes, lai veiktu bloķēšanas funkciju, kad nepieciešama ilgstoša enerģijas izolācija.


Mūsu sarkanais briesmu bloķētais piekaramais bloķētājs, kas īpaši izveidots atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, ir izgatavots no viena no profesionālajiem lokauto produktu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni gaidīts vairumtirdzniecībā pielāgotās sarkanās bīstamības bloķētā piekaramajā atslēgā, kas izgatavota Ķīnā par lētu cenu mūsu rūpnīcā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: sarkanās briesmas, bloķētas piekaramās slēdzenes, ražotāji Ķīnā, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu