sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Drošības bloķēšanas slēdzene sarkana

Drošības bloķēšanas slēdzene sarkana

Drošības piekaramā atslēga a) Izgatavota no vara cilindra un atslēgas. Vairāk izturīga pret koroziju un rūsu.Ļoti stabils, darbojas vairāk nekā 1 miljons reižu.

Apraksts

Daļas Nr .: WCP38S

Drošības piekaramā atslēga

a) Izgatavots no vara cilindra un atslēgas. Vairāk izturīgs pret koroziju un rūsu.Ļoti stabils, darbojas vairāk nekā 1 miljons reižu.

b) pastiprināts neilona korpuss, iztur temperatūru no -20 līdz +80 . Tērauda važa ir hromēta; vadītspējīgā važa ir izgatavota no neilona, ​​iztur temperatūru no -20 līdz +120 , nodrošinot izturības un deformācijas lūzumu ne tik viegli.

c) Taustiņa saglabāšanas funkcija: Kad vaļa ir atvērta, atslēgu nevar noņemt.

d) Vajadzības gadījumā pieejama lāzerdrukāšana un logotipu gravēšana.

e) Pieejamas visas dažādās krāsas.

Daļa . N o

Važas materiāls

A (mm)

B (mm)

C (mm)

Specifikācija

WCP25S

 

Tērauds

41

45

25

Atbalsta taustiņi ir līdzīgi, taustiņi atšķiras, galvenie taustiņi un lielie galvenie atslēgu sistēma.

 

WCP38S

41

45

38

WCP76S

41

45

76

WCP25P

 

Neilons

41

45

25

WCP38P

41

45

38

WCP76P

41

45

76

Iekārtu defekti netiek laboti

Nelaimes gadījumu vēsture:

2004. gada februārī, kad operators Jangs priekšlādēja aizmugurējo tērauda plāksni, viņš konstatēja, ka aizmugurējā tērauda plāksnē ir hermētiķa spilventiņš. Jangs nelikumīgi iespieda galvu iekārtai iekšējai pārbaudei, jo tajā laikā iekārta bija automātiskā stāvoklī. Pārbaudes laikā iekārtas ieroča galva pēkšņi pakustējās un iestrēdza galvu. Neatliekamā palīdzība un steidzās uz slimnīcu nomira.

Negadījuma cēlonis:

1. Iekārta nav labi saskaņota ar veidni, un tajā ir trūkumi. Putu kaste jāpārbauda operatoram, kas ir tiešais negadījuma iemesls.

2. Iekārtas automātiskās darbības laikā operators Yang iekļuva iekārtā pārbaudei un nopietni pārkāpa drošības operācijas noteikumus "iekārtai nedrīkst iekļūt neviena ķermeņa daļa", kas bija galvenais negadījuma iemesls.

Nelaimes gadījumu atbildība:

1. Galvenais negadījuma iemesls ir tas, ka aprīkojuma nodaļai neizdodas savlaicīgi atrast un uzturēt putas.

2. Negadījums, ko izraisījis Janga noteikumu pārkāpums, ir galvenais nelaimes iemesls, un viņš par to galvenokārt ir atbildīgs.

3. Grupas vadītājs, drošības inspektors un biznesa nodaļas apakšnozare savlaicīgi nepārbauda un neaptur likumu un noteikumu pārkāpumus notikuma vietā, kas ir netiešais negadījuma iemesls, un ir atbildīgs par vadību.

Brīdinājums par negadījumu:

1. Ievērojiet drošības noteikumus un ekspluatācijas procedūras, lai nodrošinātu viņu pašu drošību, un citiem jābūt visvienkāršākajiem nosacījumiem, jebkura nolaidība un nolaidība var izraisīt neatgriezeniskas sekas.

2. Katra vienība pēta un uzlabo tehniskos pasākumus, lai novērstu nelaimes gadījumus, novērstu nelikumīgas izturēšanās iespēju no aprīkojuma, aprīkojuma, tehnoloģijas un tā tālāk, kā arī uzlabotu pašas iekārtas drošību.

Speciāli izstrādāts atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, mūsu drošības bloķēšanas piekaramā atslēga sarkana, ko izgatavojis viens no lokauta izstrādājumu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni gaidīts vairumtirdzniecībā pielāgotās drošības bloķēšanas piekaramās slēdzenes, kas izgatavotas Ķīnā par lētu cenu mūsu rūpnīcā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: drošības lokauts piekaramās sarkanās krāsas ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu