sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Ciets anodēta alumīnija bloķēšanas piekaramais bloķētājs

Ciets anodēta alumīnija bloķēšanas piekaramais bloķētājs

Alumīnija drošības piekaramā atslēga a) Alumīnija korpuss un ar trīskārši pārklātu rūdītu tērauda apvalku ar hromētu pārklājumu. b) Atbloķējot piekaramo slēdzeni, važa automātiski uznirs. c) važas garums: 25mm, 38mm, 76mm.

Apraksts

Daļas Nr .:   ALP 7 6

7 6 mm   Alumīnija S afety piekaramā atslēga

a) Alumīnija korpuss un ar trīskāršu pārklājumu rūdīta, hromēta tērauda važas .

b) atbloķējot piekaramo atslēgu   parādīsies automātiski .

c) važas garums: 25mm, 38mm, 76mm.

d) Parasta krāsa: Sarkans, YLW, BLU, ORG, GRN, PRP, BLK, SLV .

e) Citus važas garumus var pielāgot .

 

Daļas Nr.

Specifikācija

Apraksts

ALP25

I nner važas: 25mm; diametrs: 6mm

KA, KD, MK, GMK

ALP38

I nner važas: 38mm; diametrs: 6mm

ALP76

I nner važas: 76mm; diametrs: 6mm

 

2.27 piekārts negadījums

Nelaimes gadījumu vēsture:

2012. gada februārī, kad notika diena, kad tika rīkoti netālu no bedres, palīgstrādnieki tika noorganizēti, lai pārtrauktu darbu, lai attīrītu noplūdi, tīrot kontu zem konveijera materiāla noplūdes, ar bungas svārkiem (valkājot karavīra mēteli, nevis QQ), mou iesaistītos cilvēkus, operators ātri atrada dīkstāvi, bibliotēku nosūtīja uz slimnīcu.

Negadījuma cēlonis:

1. Palīdzēja zhao nevalkāt darba aizsardzības līdzekļus pēc nepieciešamības, kā arī jostas konveijera tīrīšanu darbībā saskaņā ar Lockout tagout darbības noteikumiem (apstādiniet mašīnu un uzlieciet slēdzeni, tīrot noplūdes materiālu).

2. Uzņēmums nav veicis visaptverošas apmācības jaunajiem darbiniekiem.

Avārijas iespējamās aizsardzības pasākumu drošības personāls ir nepietiekams (cilindram nav uzstādīts aizsargapvalks, aizsargājošs žogs).

Apgaismības un koriģējošie pasākumi:

Lai stiprinātu pēcmācību, uzlabojiet apmācību pēc drošības. Apzinīgi ieviest iekārtu pārbaudes vadības sistēmu, uzlabot darba iemaņas.

Speciāli izstrādāts atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, mūsu cietais anodētā alumīnija bloķēšanas piekaramais bloks, ko izgatavojis viens no lokauto produktu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni gaidīti Ķīnā ražotā pielāgotā cietā anodētā alumīnija bloķēšanas piekaramās atslēgas vairumtirdzniecībā ar mūsu rūpnīcu, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: cieta anodēta alumīnija lokauta slēdzenes ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu