sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
25mm tērauda skava drošības slēdzenes

25mm tērauda skava drošības slēdzenes

Daļa Nr.: P25S 25mm Short tērauda skava drošības slēdzeni Lockey piedāvā dažādus drošības piekaramās atbilst OSHA prasībām un piedāvāt par drošāku alternatīvu metāla slēdzenēm lokauta pieteikumu. Ķermenis ir nonconductive un unikāla atslēgas cilindrs neļauj ceļojumā no elektroenerģijas...

Apraksts

Daļa Nr.: P25S

25mm Īss tērauda skava drošības slēdzenes

Lockey piedāvā dažāda veida drošības piekaramās atbilst OSHA prasībām un piedāvāt drošāku alternatīvu metāla slēdzenēm lokauta pieteikumu. Ķermenis ir nonconductive un unikāla atslēgas cilindrs neļauj elektroenerģijas ceļojumā no skava ar atslēgu, aizsargā darba ņēmējus, ievietojot atslēgu.

MATERIAL: Termoplastiska drošības slēdzeni, mini skava piekaramo atslēgu. Kompakta neilona ķermeņa un hroma apvalks rūdītā tērauda skava.
DRAKSTA:
) tērauda skava piekaramās plaši izmanto ķīmiskās vielas, elektrisko, automobiļu, naftas, gāzes nozarē utt.
b) lokauta drošības piekaramās ir viegls un viegli veikt.
c) ar pārrakstāmu brīdinājuma uzlīmes, etiķetes var pasūtījuma izgatavotu.
d) atslēga saglabājot-nodrošina, ka piekaramo atslēgu nav atstāta atbloķēts.
e) augsta drošības 12 pin cilindru bloķēšanu, līdz pat 100000pcs dažādi bloķēšanas mehānismi.
f) var iegravēts personalizēt vai numuru dažādas slēdzenes

g) 1 collu skava drošības slēdzeni, skava likvidēšana: 25 mm

h) citas krāsas ir pieejamas.

REĢISTRA ATSLĒGU SISTĒMU:
Ir svarīgi, lai katra darbinieka vietā būtu slēdzeni atslēgu, kas ir unikāls. Nepieļaujot dublikātus atslēgas apdraudot lokauts programma. katru reizi, kad jūs pasūtīt papildu piekaramās mēs izmantosim jaunu galveno numuru katram no mums ražot jums. Ja to izmanto pareizi, šo bezmaksas pakalpojums palīdz nodrošināt, lai katrs darbinieks veic viņiem unikālu atslēgu.

ATSLĒGU VEIDOŠANAS SISTĒMU:

  1. Keyed atšķiras System(KD) nozīmē, ka atslēga uz vienu slēdzeni nevajadzētu atvērt citu, kopā ar 2 atslēgas uz vienu slēdzeni. 20000pcs individuālā piekaramās pieejama.

  2. Ievadīts gan System(KA) līdzekļi, visi lcoks kopā var atvērt, izmantojot to pašu atslēgu. Aprīkotas ar vienu slēdzeni ciparu taustiņu 1.

  3. Atšķiras & apstrādāšanas taustiņu System(MK): katras slēdzeni keyed savādākā veidā, kopā ar 2 atslēgas uz vienu slēdzeni. Šablona atslēga ignorēt un atvērt šīs slēdzenes

  4. Līdzīgi.. & kapteinis Keyed System(KAMK): Tiek ievadīta katras slēdzeni pats vienā grupā. Šablona atslēga ignorēt un atvērta visām grupām līdzīgi ievadīta.

  5. Lielmestrs Keyed System(GMK): Katras slēdzeni keyed dažādu vienā grupā. Šablona atslēga ignorēt un atvērt visas grupas keyed dažādām slēdzenēm.

Specifikācija:


DAĻA NR.

APRAKSTS

Dimensiju (mm)

25mm tērauda skava, neilona ķermeņa

A: B: C:

P25SKA RED

līdzīgi, keyed sarkanās krāsas

6 25 20

P25SKD RED

Ievadīta atšķiras, sarkano krāsu

6 25 20

P25SMK RED

Kapteinis & atšķiras, sarkano krāsu

6 25 20

P25SKAMK RED

Keyed līdzīgi & šablona atslēga, sarkanās krāsas

6 25 20

P25SGMK RED

Lielmestrs atslēgu sistēmu, sarkanās krāsas

6 25 20

Visas krāsas pieejams, normāla krāsa: sarkana, YLW, BLU, GRN, ORJ, PRP, BLK, Dark BLU, WHT, pelēks, citas krāsas var būt pasūtījuma izgatavotu.

Dimensija drawing(mm):

(Dimensija zīmēšanas 1

Krāsu opcijas:

Citas ķermeņa formas stilu:


DAĻA NR.:AP25SKA-RED,AP25SKD-RED,AP25SMK-RED,AP25SKAMK-RED,AP25SGMK-RED

Dimensija drawing(mm):

(Dimensija zīmēšanas 2

Krāsu opcijas:

Īpaši izstrādātas saskaņā ar īpašajām prasībām, mūsu 25 mm tērauda celšanas drošības slēdzeni, ko iesniedza viens no profesionālu ražotāju un piegādātāju lokauts produktiem Ķīnā - LOCKEY. Jums ir apsveicami vairumtirdzniecības pielāgotus 25mm tērauda skava drošības slēdzenes par lētu cenu ar mūsu rūpnīcā ražots Ķīnā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugs.

Hot Tags: 25mm tērauda skava drošības slēdzeni ražotājiem Ķīnas piegādātājiem, rūpnīcas, vairumtirdzniecība, pielāgotus, lēti, cena, ražots Ķīnā, bezmaksas paraugs, īsu tērauda skava drošības slēdzenes, piekaramās slēdzenes mini skava

Nosūtīt pieprasījumu