sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
38mm uznirstošās plastmasas drošības slēdzene

38mm uznirstošās plastmasas drošības slēdzene

Detaļas Nr .: P38S PU jauna drošības uzlika a) pastiprināta neilona korpuss, kas iztur temperatūru no -20 ℃ līdz +80 ℃. Tērauda skava ir hromēta; nav vadošs skava, kas izgatavota no neilona, iztur temperatūru no -20 ℃ līdz +120 ℃, nodrošinot izturību un deformācijas lūzumu ...

Apraksts

Daļas Nr .:   P38S PU

Jauna uznirstošās drošības slēdzene
a) Pastiprināts neilona korpuss, kas iztur temperatūru no -20 līdz +80 . Tērauda skava ir hromēta; necaurlaidīgā skava ir izgatavota no neilona, iztur temperatūru no -20 līdz +120 , nodrošinot izturību un deformācijas lūzumu.

b) Izturīgs misiņa cilindrs, izturība, nodilumizturība, pretkorozija. Atkārtoti pārbauda vairāk nekā vienu miljonu reižu, izturīga lietošana.
c) Pieejama augstas klases atslēgu sistēma KA, KD, MK, GMK. Var pielāgot dažādas galvenās sistēmas un daudzumus.
d) Pop-up dizains, skava automātiski parādīsies, kad tiek atbloķēts. Nospiediet fiksatoru, kad atslēga nav ievietota un izvelkama.
e) Lāzerdruka un logotipa gravēšana, ja nepieciešams.
f) Pieejamas dažādas krāsas.
g) Atbilstošs krājums un ātra piegāde.

Daļas Nr.

Apraksts

Siksnas materiāls

Specifikācija

KA-P38S PU

Līdzīgi

 

Tērauds

 

“KA”: katrs piekaramais atslēga vienā grupā ir vienāds

“P”: taisnas malas plastmasas slēdzenes korpuss

“S”: tērauda skava

 

Citu materiālu var pielāgot:

“SS”: nerūsējošā tērauda skava

“BS”: misiņa skava

KD-P38S PU

Atslēgas atšķiras

MK-P38S PU

Keyed & Līdzīgi / Atšķiras

GMK-P38S PU

Lielā galvenā atslēga

KA-P38P PU

Līdzīgi

 

Neilons

KD-P38P PU

Atslēgas atšķiras

MK-P38P PU

Keyed & Līdzīgi / Atšķiras

GMK-P38P PU

Lielā galvenā atslēga

P38PPU-5

Enerģijas izolācija

Piemērošanas mērķis un darbības joma

Šī sistēma ir izstrādāta, lai novērstu nejaušu enerģijas izplūdi un regulētu iekārtu un iekārtu drošības pārvaldību uzstādīšanas, remonta, apkopes, uzturēšanas, tīrīšanas un citu darbību laikā.

Šī sistēma ir piemērojama katras filiāles rūpnīcu iekārtu un iekārtu Lockout tagout vadībai metalurģijas nodaļas ietvaros.

Dokumentu kotēšana

Drošības prasības elektroiekārtu lietošanas vietām - 2. daļa: drošības pasākumi darbībai bez elektrības

Trīs, terminoloģija,

(I) bloķēšana un iekļaušana sarakstā: tā ir metode, lai bloķētu un uzskaitītu enerģijas izolācijas slēdzi, lai novērstu nejaušu enerģijas izlaišanu, pirms sākas iekārtu apkope, apkope, tīrīšana un citi darbi.

2) bīstamā zona: stāvoklis iekārtas trīsdimensiju telpā, kur bojājumus var izraisīt iekārtas rotējošo daļu vai materiālu kustība.

3) enerģijas avots: enerģija, kas var apdraudēt cilvēkus, tostarp saspiestu gaisu, slāpekli, gāzi, gravitāciju, elastīgo spēku, ūdens spiedienu, hidraulisko spiedienu un tvaiku.

4) enerģijas izolācijas ierīces: ierīces, kas fiziski novērš jaudas izlaišanu vai pārraidi, tostarp, bet ne tikai: manuāli darbināmi elektriskie slēdži; Manuāli darbināms drošības slēdzis; Vārsti cauruļvados (cauruļvadu vārstu slēdzenes nav aizvietojoši ar neredzīgajiem plāksnēm), kontaktdakšas un citas līdzīgas ierīces, kas bloķē vai izolē barošanas avotus. (pogas, selektora slēdži un citas līdzīgas vadības ierīces nevar izmantot kā jaudas izolatorus)

v) pilnvarotais personāls: attiecas uz personālu, kas veic bloķēšanu un iekļaušanu mašīnas un iekārtu tehniskās apkopes vai uzturēšanas darbībās. Viņiem jābūt kvalificētiem un pilnvarotiem darbiniekiem, kas ir apmācīti un pārbaudīti, lai tos bloķētu un reģistrētu.

vi) skartie darbinieki: darbinieki, kas strādā vai kuriem ir jāstrādā slēgtās vai uzskaitītās iekārtas tuvumā, kuras tiek apkalpotas vai uzturētas.


Speciāli izstrādātas saskaņā ar Jūsu īpašajām prasībām, mūsu 38mm uznirstošais plastmasas drošības slēdzis, ko izgatavojis viens no profesionālajiem ražotājiem un piegādātājiem, kas nodarbojas ar bloķēšanas produktiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni aicināti vairumtirdzniecībā pielāgotus 38mm pop-up plastmasas drošības spilvenus, kas izgatavoti Ķīnā par lētu cenu ar mūsu rūpnīcu, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: 38mm pop-up plastmasas drošības spilvenu ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecība, pielāgots, lēts, cena, izgatavots Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu