sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
76mm drošības slēdzenes

76mm drošības slēdzenes

Daļa Nr.: P76S 76mm gara tērauda skava drošības slēdzeni Keyed piekaramās Keyed piekaramās saglabās nozīmīgs avots punkti slēgta un uzlabotu drošību. Šie piekaramās pieejami dažādus materiālus, tajā skaitā: drošības nonconductive nylonshackle un tērauda celšanas piekaramās. Tie ir pieejami...

Apraksts

Daļa Nr.: P76S

76mmGarš tērauda skava drošības slēdzenes
Keyed piekaramās
Keyed piekaramās saglabās svarīgu avots punkti slēgta un uzlabotu drošību. Šie piekaramās pieejami dažādus materiālus, tajā skaitā: drošības nonconductive nylonshackle un tērauda celšanas piekaramās. Tās pieejamas arī kompakto izmēru vai ar gara važas, lai labāk izvietotu unikālu lokauts situāciju. Keyedalike, keyeddifferent kapteinis ievadīta un lielmestrs keyed opcijas ir pieejamas.

MATERIAL:Ilgi shackleSafety slēdzeni, kas izgatavoti no lightweightZenexplastic, ar chromeplated steelshackle.

DRAKSTA:
drošības padlockdesigned) ievadīta tikai un vienīgi par lokauta/Tagout pieteikumi
b) izturīga, viegla, ne conductivethermoplastic bloķēšanas ķermeni.
c) ar rakstīšanas etiķetes etiķetes, daudzvalodu etiķetes, angļu, franču un spāņu valodā
d) atslēga saglabājot-nodrošina, ka piekaramo atslēgu nav atstāta atbloķēts
e) augsta drošības līmeņa, rezervēti par drošību balons, 12pin cilindru bloķēšana, līdz pat 100000pcs dažādi bloķēšanas mehānismi.
f) lāzera drukāšanu un logo gravīra availableif nepieciešams.
g) skava garums: 76 mm, garums: 25 mm, 38mm
h) nerūsējošā tērauda skava var pasūtījuma izgatavotu.
I) krāsas var pasūtījuma izgatavotu.

ATSLĒGU VEIDOŠANAS SISTĒMU:

  1. Keyed Differentcombination(KD): Katras slēdzeni tiek ievadīta savādāk, equippedwith 2 taustiņus vienu slēdzeni. 20000pcs individualdifferentpadlocks pieejama.

  2. Keyed Alike Combination(KA): Tiek ievadīta katras slēdzeni pats., 1. equippedwith 1key uz vienu slēdzeni. taustiņu 1 tiks atvērts visu piekaramās katrā grupā.

  3. Dažādu Master atslēgas Combination(MK): Katras slēdzeni ir ievadīta atšķirīgi, aprīkots ar 2 atslēgas uz vienu slēdzeni. Šablona atslēga ignorēt un atvērt allpadlocks.

  4. Gan galveno atslēgu kombināciju (KAMK): tiek ievadīta katras slēdzeni pats vienā grupā. Šablona atslēga ignorēt un atvērta visām grupām līdzīgi ievadīta. Master keyed drošības slēdzenes

  5. Grand Master Key combinationGMK): katras slēdzeni ir keyed differentin viena grupa. Šablona atslēga ignorēt un atvērt visas grupas ievadīt citu.

Specifikācija:


DAĻA NR.

APRAKSTS

Dimensiju (mm)

76mm tērauda skava, neilona ķermeņa

: B: C

P76SKA RED

līdzīgi, keyed sarkanās krāsas

6 76 20

P76SKD RED

Ievadīta atšķiras, sarkano krāsu

6 76 20

P76SMK RED

Kapteinis & atšķiras, sarkano krāsu

6 76 20

P76SKAMK RED

Keyed līdzīgi & šablona atslēga, sarkanās krāsas

6 76 20

P76SGMK RED

Lielmestrs ievadīta sistēmā, sarkanās krāsas

6 76 20

Visas krāsas pieejams, normāla krāsa: sarkana, YLW, BLU, GRN, ORJ, PRP, BLK, WHT, pelēks, citas krāsas var būt pasūtījuma izgatavotu.Dimensiju, rasējums:

Dimensija drawing1

Citas ķermeņa formas stilu:

DAĻA NR.:AP76SKA-RED, AP76SKD RED, AP76SMK RED, AP76SKAMK-RED, AP76SGMK-RED

Dimensiju, rasējums:

Dimensija drawing2

Krāsu opcijas:

Saskaņā ar īpašām prasībām, mūsu 76 mm drošības slēdzeni, ko iesniedza viens no profesionālu ražotāju un piegādātāju lokauts produktiem Ķīnā - LOCKEY, kas speciāli izstrādāta. Jūs esat laipni aicināti vairumtirdzniecības pielāgotus 76mm drošības slēdzeni, kas par lētu cenu ar mūsu rūpnīcā ražots Ķīnā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugs.

Hot Tags: 76mm drošības slēdzeni ražotājiem Ķīnas piegādātājiem, rūpnīcas, vairumtirdzniecība, pielāgotus, lēti, cena, ražots Ķīnā, bezmaksas paraugs, ievadīta drošības slēdzeni, garš tērauda skava drošības slēdzenes, piekaramās slēdzenes brady

Nosūtīt pieprasījumu