LOCKEY jaunā dizaina OEM 38mm tērauda siksnu drošības slēdzenes bloķēšana

LOCKEY jaunā dizaina OEM 38mm tērauda siksnu drošības slēdzenes bloķēšana
Produkta detaļas

Daļas Nr .:   C P38 S

38mm plastmasas īss ķēdes drošības slēdzis

a) Pastiprināts neilona korpuss, kas iztur temperatūru no -20 līdz +80 . Tērauda skava ir hromēta; necaurlaidīgā siksna ir izgatavota no neilona, izturot temperatūru no -20 līdz +120 , nodrošinot izturību un deformācijas lūzumu.

b) Atslēgu saglabāšanas līdzeklis: kad ķēde ir atvērta, atslēgu nevar noņemt.

c) vara slēdzenes serdeņa iestatījums, elastīgs lodveida režīms, nodilumizturīgs, nerūsējoša un deformācija. Izsmalcinātu iekšējo atsperu loksni, izsmalcinātu iekšējo struktūru. The   tehnoloģija ir pilnīgāka, drošības aizsardzība ir uzlabojusies, savstarpējā atvēršanās ātrums ir zemāks .

d) Galvenais jauninājums - ar atomu bloķēšanas atslēgu, bloķēšanas atvēršana vienmērīgāk .

e) Lāzerdruka un logotipa gravēšana, ja nepieciešams.

f) Pieejamas visas dažādas krāsas.

 

Daļas Nr.

Apraksts

Satvērējamais materiāls

Specifikācija

KA- C P38S

Līdzīgi

 

Tērauds

 

“KA”: katrs piekaramais atslēga vienā grupā ir vienāds

“P”: taisnas malas plastmasas slēdzenes korpuss

“S”: tērauda skava

 

Citu materiālu var pielāgot:

“SS”: nerūsējošā tērauda skava

“BS”: misiņa skava

KD- C P38S

Atslēgas atšķiras

MK- C P38S

Keyed & Līdzīgi / Atšķiras

GMK- C P38S

Lielā galvenā atslēga

KA- C P38P

Līdzīgi

 

Neilons

KD- C P38P

Atslēgas atšķiras

MK- C P38P

Keyed & Līdzīgi / Atšķiras

GMK- C P38P

Lielā galvenā atslēga

Drošības slēdzene un atšķirība starp parasto slēdzeni

Drošības slēdzenes izskats ir līdzīgs parastam civilam piekaram, bet drošai piekaramībai un parastai civilai piekaramībai ir daudz atšķirību.

Drošības piekariņš, parasti ABS tehniskajam plastikam, un civilās piekaramās slēdzenes vispārējam metālam;

Drošības atslēga galvenajam mērķim ir brīdināt un neuzņemties nekādu drošības lomu, parastā civilā slēdzenes galvenais mērķis ir aizsargāt pret zādzību;

Droša piekaramās slēdzenes spuldze nevar automātiski atsisties, ir atstājusi galvenās funkcijas, un vispārējā civilā piekaramā atslēga ir tieši pretēja;

Parastā civilā piekaramā atslēga parasti ir atslēga ar atslēgu, un drošs piekaramais atslēga parasti atbilst vairākiem taustiņiem, kas sadalīti vadības bloķētajā un parastajā;

Drošības piekariņš bieži tiek pakļauts skābju un sārmu videi, nepieciešamībai pēc īpašas apstrādes, un vispārējai civilajai piekaramībai parasti nav nepieciešams.

Bloķēšanas ierīce (bloķēšana): izmantojiet bloķēšanas bloķēšanas izolācijas ierīces, lai novērstu, ka kāds nejauši izolē barošanas avotu vai iekārtu darbību, līdz apkopes beigām izņemiet slēdzenes.

Atzīmēšana (tag): izmantojiet tagus, lai brīdinātu citus cilvēkus par karantīnas enerģijas avotu vai aprīkojumu.

LOTO = Lockout / Tagout ir bloķēts: attiecas uz izolācijas metodi, bloķē dažus bīstamus enerģijas avotus, lai novērstu negadījumus un radītu drošu darba vidi.

4


Speciāli izstrādāta saskaņā ar Jūsu īpašajām prasībām, mūsu lockey jaunais dizains oem 38mm tērauda siksnas drošības slēdzeņu bloķētājs, ko izgatavojis viens no profesionālajiem ražotājiem un piegādātājiem, kas nodarbojas ar slēgšanu Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni aicināti vairumtirdzniecības pielāgotus lockey jaunus dizaina oem 38mm tērauda važas drošības atslēga bloķēšanas izgatavots Ķīnā par lētu cenu ar mūsu rūpnīcā, un mēs arī piedāvājam bezmaksas paraugu.
Izmeklēšana