sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Drošības atslēga ar melnu putekļaino vāciņu

Drošības atslēga ar melnu putekļaino vāciņu

Daļas Nr .: P38SDP 38mm Putekļainā tērauda skavas drošības aizbīdnis MATERIĀLS: stiprināts neilona korpuss un hromēts tērauda posms ar putekļu necaurlaidīgu funkciju. APRAKSTS: a) Plaši izmanto ķīmiskajā, elektriskajā, automobiļu rūpniecībā uc b) Viegli veikt c) Ar atkārtām ierakstāmām brīdinājuma zīmēm, citiem ...

Apraksts

Daļas Nr .: P38SR1

Drošības atslēga ar melnu putekļaino vāciņu


MATERIĀLS: stiprināts neilona ķermenis, iztur temperatūru no -20 ℃ līdz + 80 ℃. Tērauda posms ir hromēts, kas nodrošina vieglu izturību un deformācijas lūzumu. Vāks izgatavots no nepārredzama silikona.

P38SR1.jpg


P38SR1 套 .jpg

APRAKSTS:

a)       Atslēgas noturēšanas iezīme: Kad važas ir atvērtas, taustiņu nevar noņemt.

b)       Ja nepieciešams, ir pieejams lāzerdruka un logo gravēšana.

c)       Skavas garums: 25mm, 38mm, 76mm.

d)      Vairāki slēdzeņu tipu veidi: pieejamas visas dažādas krāsas.


KEY CHARTING SYSTEM1.jpg


PAMATSASTĀVS :

1. Taustiņu diferenciāļa sistēma (KD): katrs aizbīdnis tiek ievadīts atšķirīgi, tam ir 2 atslēgas vienā slēdzenē. Pieejami 20000 gab. Individuālie piekaramās atslēgas.

2. Keyed Alike sistēma (KA): katra atslēga ir ievadīta tā pati. 1 taustiņš atver visus slēdzeņus katrā grupā.

3. Atšķirības un galveno atslēgu sistēma (KDMK): katrs aizbīdnis ir atšķirīgs, tas tiek piegādāts kopā ar 1 slēdža taustiņiem. Galvenais taustiņš ignorē un atver jebkuru no šīm atslēdzēm.

4. Alike un Master Key System (KAMK): katra atslēga tiek ievadīta vienā grupā. Galvenais taustiņš ignorēs un atver visas grupas Alike keyed.

5. Grand Master Key System (GMK): katra atslēga tiek mainīta vienā grupā. Lielais maģistra atslēga ignorē un atver visas dažādās KDMK grupas.


REĢISTRĀCIJAS GALVENĀ attēls:

Ir svarīgi, lai katram vietnes darbiniekam būtu unikāla atslēga, lai novērstu dublētu atslēgu bloķēšanas programmu apdraudēšanu. Mēs apņemamies izmantot nepieciešamo atslēgu un numurus katram pasūtījumam. Bez tam, katrs taustiņš var tikt ierakstīts mūsu programmēšanas sistēmā, lai pēc vajadzības varētu pārkārtot to pašu taustiņu.


Specifikācija:

DAĻA Nr.

APRAKSTS

Izmēri (mm)

38mm Putekļainā tērauda skava, neilona korpuss

A: B: C:

KA-P38SR1-RED

līdzīgi iezīmēts, krāsa sarkana

6 38 20

KD-P38SR1-RED

Atslēgušas atšķirības, krāsa sarkana

6 38 20

MK-P38SR1-RED

Master un atšķiras, krāsa sarkana

6 38 20

KAMK-P38SR1-RED

Piestiprināts līdzīgi un galvenais taustiņš, krāsa sarkana

6 38 20

GMK-P38SR1-RED

Grand master atslēgu sistēma, krāsa sarkana

6 38 20

Ir pieejamas visas krāsas: RED, YLW, BLU, Dark Blue, GRN, ORJ, PRP, BRN, BLK, WHT, GREY. Citas krāsas var izgatavot pēc pasūtījuma.


Padlock Body Shape opcija:


2018060210193963122991.jpg

Speciāli izstrādāta atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, mūsu drošības atslēga ar melnu putekļaino pārsegu, ko izgatavojis viens no profesionāliem ražotājiem un lokauto produktu piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni aicināti ar vairumtirdzniecības pielāgotu drošības atslēgu ar melnu putekļainu vāciņu, kas Ķīnā izgatavots par zemu cenu ar mūsu rūpnīcu, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: drošības atslēga ar melnu putekļu necaurlaidīgu pārsegu ražotājiem Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgota, lēta, cena, izgatavota Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu