sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Drošības 38mm alumīnija drošības padloc

Drošības 38mm alumīnija drošības padloc

Daļas Nr .: ALP38, ALP76 Alumīnija drošības piekaramās atslēgas apraksts a) Alumīnija korpuss un ar trīskāršu pārklājumu rūdīta tērauda hromēta tērauda važas. b) Atbloķējot piekaramo slēdzeni, važa automātiski uznirs. c) Važas garums: 38mm, 76mm. d) Parasta krāsa: Sarkans, YLW, BLU, ORG, GRN, PRP, BLK, SLV. e) ...

Apraksts

Daļas Nr .: ALP38, ALP76

Alumīnija drošības piekaramā atslēga

Apraksts

a)       Alumīnija korpuss un važas ir tērauds, un ar trīskāršu pārklājumu rūdīts, hromēts.

b)       Atverot slēdzeni, važas parādīsies automātiski.

c)       Važas garums: 38mm un 76mm.

d)      Krāsas pēc izvēles: sarkana, dzeltena, zila, oranža, zaļa, violeta, melna, šķemba.

e)       Citus važas garumus var pielāgot.

Daļas Nr.

Specifikācija

Apraksts

ALP38

Iekšējā važa: 38mm; važas diametrs: 6mm

Atbalsta atslēgu sistēma Key Alike, Key Differ, Master & Alike / Differ Key , Grand Master Key

ALP76

Iekšējā važa: 76mm; važas diametrs: 6mm

ALP43 组合 图 2

1alp

Dažādas atslēgu sistēmas pēc jūsu izvēles:

Veiciet izolāciju

Ražošanas un apkopes personālam, izpildot enerģijas izolācijas plānu, ir arī jāievēro tīrīšanas procedūras, individuālo aizsardzības līdzekļu PPE specifikācijas un hangtag bloķēšanas procedūras.

Pārvietojiet un iztukšojiet ķīmisko vielu atlikumus procesa sistēmā, stingri ievērojot tīrīšanas procedūras; Tajā pašā laikā tvaicējiet vai notīriet vai iztīriet procesa cauruļvadu atbilstoši procesa raksturlielumiem, lai pēc iespējas nodrošinātu ķīmisko vielu atlikumu iztīrīšanu no cauruļvada darbības zonā.

Pēc procesa sistēmas tīrīšanas procesa sistēma ir jāpārbauda, lai pārliecinātos, ka ķīmisko atlieku daudzums ir mazāks par minimālo sprādziena robežu un toksicitāti utt., Lai apstiprinātu un pārbaudītu tīrīšanas efektivitāti.

Ventiliem, rotējošām iekārtām un enerģijas avotiem enerģijas izolācijas plānā pēc darbības vietas uz vietas saskaņā ar enerģijas izolācijas plānu veic izslēgšanas tagu, lai pārliecinātos, ka cits personāls tos nelieto nepareizi un uzturēšanas laikā enerģijas izolācijas plāna integritāti. vai projekts.

Sarkanajai enerģijas izolācijas kartei jābūt pakārtai uz vārsta vai iekārtas enerģijas izolācijas punktā, lai informētu un brīdinātu citus nedarboties. Sarkanā kartīte norāda operatoru un datumu, izolācijas punkta aprīkojuma statusu, enerģijas avota veidu utt.

Tāpat vārstam enerģijas izolācijas punktā jābūt bloķētam, lai citi nevarētu darbināt vārsta ierīci. Slēdzenes atslēga jāievieto enerģijas izolācijas bloķēšanas kastē. Pēc enerģijas izolācijas pabeigšanas bloķēšanas kārba jānoslēdz ražošanas personālam, kurš ietaupīs atslēgu.

Pēc enerģijas izolācijas plāna apstiprināšanas un enerģijas izolācijas žalūzijas plāksnes uzstādīšanas objektā lauka uzturēšanas komandas pārstāvjiem vienlaikus jānoslēdz enerģijas izolācijas kārba. Šobrīd uz vietas esošo enerģijas izolācijas plānu aizsargā gan ražošanas, gan apkopes komandas.

Pirms darbu uz vietas apkopes komandai jāapstiprina un jāpārbauda arī enerģijas izolācijas plāns uz vietas, piemēram, attiecīgā vārsta slēdža stāvokļa apstiprināšana, dušas vārsta materiāla neizlādēšana, ieejas iekārtas slēdzis un mērīšanas spriegums, lai apstiprinātu elektriskā enerģija utt., pirms formāli uzsākt darbu uz vietas.

Tehniskās apkopes pārstāvis nevar noņemt apkopes bloķēšanu enerģijas bloķēšanas kārbā, kamēr apkopes darbi uz vietas nav pabeigti un nodoti ražošanas vienībai. Tikai tad ražošanas personāls var noņemt enerģijas izolācijas punktus objektā pa vienam, katru atsevišķi reģistrēt un apstiprināt enerģijas izolācijas grafikā un atjaunot procesa cauruļvadu un aprīkojuma stāvoklī pirms apkopes.

Rezumējot, enerģijas izolācijas plāns ir sistemātiska enerģijas avotu izolēšanas un vadības metode, sākot no procesa sistēmas enerģijas izolācijas novērtēšanas, tīrīšanas plāna, noteikšanas metodes, žalūziju paneļa uzstādīšanas, elektriskā starpsiena, bloķēšanas tagu, līdz enerģijas izolācijas plāna pabeigšanai līdz apstiprinājumam. un enerģijas izolācijas pārbaude pirms darba.

Līdz apkopes darbu beigām enerģijas izolācijas punktu var soli pa solim noņemt, un procesa sistēmu var atjaunot, lai nodrošinātu izlaidumu rašanos, lai efektīvi aizsargātu remontdarbu komandas locekļu, aprīkojuma un īpašums un procesa sistēmas integritāte, kas atjaunota pēc apkopes.

Žongčengs atgādina, ka pārbaudes un tehniskās apkopes laikā ir stingri jāīsteno attiecīgie cauruļvada atvēršanas un lokauta izslēgšanas noteikumi, kā arī pirms operācijas efektīvi jāievieš attiecīgie enerģijas izolācijas pasākumi, lai nodrošinātu operācijas drošību.


Hot Tags: Drošības 38mm alumīnija drošības padloc

Nosūtīt pieprasījumu