sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Universāla tērauda stieples kabeļa bloķēšanas tagoda

Universāla tērauda stieples kabeļa bloķēšanas tagoda

Daļas Nr .: CB01-4 Pielāgojama tērauda kabeļa bloķēšana a) Slēdzenes korpuss: izgatavots no ABS, iztur ķīmiskas vielas. b) Kabelis: izturīgs, elastīgs daudzstiepļu tērauda kabelis ar caurspīdīgu plastmasas izolācijas pārklājumu. c) kabeļa garumu var pielāgot.

Apraksts

Daļas Nr .: CB01-4

Pielāgojama tērauda kabeļa bloķēšana

a) Slēdzenes korpuss: izgatavots no ABS, iztur ķīmiskas vielas.

b) Kabelis: izturīgs, elastīgs daudzstiepļu tērauda kabelis ar caurspīdīgu plastmasas izolācijas pārklājumu.

c) kabeļa garumu var pielāgot.

d) Pieņem ne vairāk kā 4 piekaramās atslēgas vairākkārtējai bloķēšanai.

e) Ietver augstas redzamības, atkārtoti lietojamas, uzrakstāmas drošības etiķetes. Var pielāgot.

f) Ideāli piemērots vairāku ķēdes pārtraucēju paneļu un sānu vārtu vārstu bloķēšanas bloķēšanai.

Daļas Nr.

Apraksts

CB01-4

Kabeļa diametrs 4mm, garums 2 m

CB01-6

Kabeļa diametrs 6mm, garums 2m

Izolācijas ierīce

Mehāniska ierīce, kas novērš bīstamas enerģijas un materiālu nodošanu vai atbrīvošanu. Tas ietver ķēdes atvienošanas slēdžus, strāvas vai drošības slēdžus, cauruļu vārstus, žalūziju plāksnes, mehāniskus šķēršļus vai līdzīgas ierīces, ko izmanto enerģijas bloķēšanai vai izolēšanai.

Drošības atslēga

Ierīce, ko izmanto, lai bloķētu izolācijas ierīci.

Bloķēšanas iespējas

Pārliecinieties, ka palīgtelpas var aizslēgt. Piemēram: slēdzene, vārsta bloķēšanas uzmava, ķēde utt.

Bīstamības zīme

Zīme, kas norāda, kurš, kad un kāpēc tiek bloķēts un novietots uz drošības atslēgas vai izolācijas punkta.

Pārbaude / pārbaude

Pārbaudiet sistēmas vai ierīces izolācijas efektivitāti (piemēram, pārbaudiet, vai ir noņemta bloķēšanas ierīce vai citi izolācijas šķēršļi),

Bloķēšanas tagouts

Bloķēšana attiecas uz procesu, kurā operatori kontrolē bīstamo enerģiju, bloķējot sevi saskaņā ar procedūrām aprīkojuma un aprīkojuma pārbaudes, apkopes un demontāžas laikā.

Jostas roze ir zīme, kas novietota uz enerģiju izolējošas ierīces, lai norādītu, ka ierīce ir kontrolētā stāvoklī un nav darbināma, kamēr nav noņemts jostas roze.

Pienākumi un atbildības

Uzņēmuma aprīkojuma nodaļa ir atbildīga par šī koda izstrādes un uzturēšanas organizēšanu, kā arī par Lockout tagout pārvaldību un novērtēšanu.

Uzņēmuma kvalitātes, drošības un vides aizsardzības departaments nodrošina uzraudzību, konsultācijas un atbalstu šī kodeksa ieviešanā.

Katra vienība ir atbildīga par Lockout tagout procedūras pārvaldību un ieviešanu uzņēmējdarbības ietvaros un nodrošina resursu garantijas.

Speciāli izstrādāts atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, mūsu universālais tērauda stieples kabeļa lokauts, ko izgatavojis viens no profesionāliem lokautu izstrādājumu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni gaidīti vairumtirdzniecībā pielāgotā universālā tērauda stieples kabeļa bloķēšanas tagogā, kas izgatavots Ķīnā par lētu cenu mūsu rūpnīcā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: universālā tērauda stieples kabeļa lokauta tagouts ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu