sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Regulējams lodvārstu lokauts

Regulējams lodvārstu lokauts

Preces Nr.: ABVL01 ABVL02 regulējams lodvārstu lokauts P olypropylene vārstu lokauts vārstu lokauts ierīces Noslēg anas dažāda veida spiedienu, vārsti, ieskaitot: bumbu vārsts, droseļvārstu, balonu vārstu, aizbīdni, pievienojiet vārstu un pneimatisko. Regulējams un universālas ierīces ir pieejamas par...

Apraksts

Daļa Nr.: ABVL01 /ABVL02

Regulējams lodvārstu lokauts
Polypropylene vārsts lokauts
Vārstu lokauts ierīces Noslēg anas dažāda veida spiedienu, vārsti, ieskaitot: bumbu vārsts, droseļvārstu, balonu vārstu, aizbīdni, pievienojiet vārstu un pneimatisko. Regulējams un universālas ierīces ir pieejamas papildu elastību.
Nelielu lokauts ierīces slēgs caurules ar diametru mērot no ½" līdz" 3". Mūsu lielā bumba valve lokauts ierīces nevar citus bloķēt caurules, kas svārstās no 2" līdz" 8 diametrā. Ierīce materiāls arī mainās atkarībā no pieteikumu.

  1. Regulējams lodvārstu lokauts ir izgatavota no polipropilēna, ļoti izturīgs pret plaisāšanu un noberšanos, izturīgs pret temperatūras ekstremāli laika apstākļi.

  2. Divās vienādās daļās no lokauta ietvertu lodvārstu rokturi nodrošināt no vārsta nejaušu aktivizēšanu.

  3. Polipropilēna vārstu lokauts ir equippedtogether ar piekaramās. Piekaramo atslēgu slēgtā skava maksimālais diametrs ir 9mm.

  4. Visas krāsas ir pieejamas, parasti sarkanā krājumā.

Daļa Nr.

Apraksts

ABVL01

Piemērots cauruļu 1/2" 2,5" diametrā, lai atvērtu caurules no 1/2" līdz 1,25"

ABVL02

Piemērots cauruļu 2" uz" 8 diametrāSaskaņā ar īpašām prasībām, mūsu regulējams bumba valve lokauts, ko iesniedza viens no profesionālu ražotāju un piegādātāju lokauts produktiem Ķīnā - LOCKEY, kas speciāli izstrādāta. Jums ir apsveicami vairumtirdzniecības pielāgotus regulējams lodvārstu lokauta par lētu cenu ar mūsu rūpnīcā ražots Ķīnā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugs.

Hot Tags: regulējams lodvārstu lokauts ražotājiem Ķīnas piegādātājiem, rūpnīcas, vairumtirdzniecība, pielāgotus, lēti, cena, ražots Ķīnā, bezmaksas paraugs, brady lodvārstu lokauts, polipropilēna vārstu lokauts

Nosūtīt pieprasījumu