sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Augstas drošības vārsta bloķēšanas ierīce

Augstas drošības vārsta bloķēšanas ierīce

Produkta Nr .: ABVL01 Regulējams B viss V alve L ockout a) Izgatavots no izturīga ABS, ļoti izturīgs pret plaisāšanu un nodilumu, un nodrošina ārkārtēju laika apstākļu temperatūru. b) Abas bloķēšanas pusītes ietver lodveida vārsta rokturi, lai nodrošinātu, ka vārsts netīši aktivizējas ...

Apraksts

Detaļas Nr .: ABVL01

Regulējams B viss V alve L ockout

a) Izgatavots no izturīga ABS, ļoti izturīgs pret plaisāšanu un nodilumu, un nodrošina ārkārtēju laika apstākļu temperatūru.

b) Abas bloķēšanas puses ietver lodveida vārsta rokturi, lai nodrošinātu, ka vārsta roktura nejauša ieslēgšana.

c) Ieteicams aprīkot kopā ar piekaramajiem slēdzeniem ar maksimālo stiprinājuma skavas diametru 8 mm.  

 

Daļas Nr.

Apraksts

ABVL01

Piemērots caurulēm , kuru diametrs ir no 0,5 līdz 2,5 ”,   OPEN uz caurulēm no 0,5 "līdz 1,25"

ABVL01M

Piemērots caurulēm , kuru diametrs ir no 0,5 līdz 3,15   OPEN uz caurulēm no 0,5 "līdz 2 5"

ABVL02

Piemērots caurulēm 2 līdz 8 ”diametrā

Cauruļvadu enerģijas avota kontrole, atlikušās enerģijas izdalīšana.

(1) vārsta atslēga - rotējošs vārsta slēdzis, (iestatīts), pagriežot uz āru vai uz iekšu, lai atvieglotu uzstādīšanu un ietaupītu vietu. Īpašības: unikāls daļēji pagriežams ir patentēts, katrs modelis var būt aprīkots ar lielāku modeli, lai ietaupītu telpu izturīgu vieglu, izolētu Zenex? Karstās plastmasas iztur pret ķimikālijām un strādā ļoti ekstremālos temperatūrās.

(2) regulējams lodveida vārsta slēdzis, viegli lietojams, regulējams dizains, lai novērstu slēgšanu. Izturīga, viegla tehniskā plastmasa, kas ir izturīga pret ķīmisko koroziju un ir saderīga ar četrām atverēm aizmugurē, joprojām ir efektīva ekstremālos apstākļos, piemērota Master Lock, jebkura veida drošības slēdzenei, ieliktni var noņemt apakšā, piemērotu platuma izmēra rokturis ( 12,7 ~ 50,8 mm).

(3) regulējams kabeļa slēdzis, regulējams kabeļa garums dažādos pielietojuma gadījumos, plaši izmantojams automobiļu, ķīmijas rūpniecībā, naftas, elektroenerģijas utt. Grūti, elastīgi, daudzšķautņoti ietinēti tērauda kabeļi, kas pārklāti ar izolāciju, spilgti krāsoti, pastāvīgi marķēti, stieple 4mm pāri maziem bloķēšanas punktiem.

(4) tauriņu vārsta slēdzis universāls, regulējams gandrīz visiem tauriņvārstu slēdžiem, viegli lietojams, paredzēts viegls un kompakts bīdāms ķīlis starp rokturi un stieni, lai nostiprinātu tauriņvārstu. Termoplastisks materiāls, izturīgs pret ekstremālu temperatūru.

Mērķis: katru bloķēšanas punktu var izmantot vairākiem darba ņēmējiem, lai tos bloķētu, un slēdža iekārtas var kopīgi pārvaldīt ar enerģijas izslēgšanas slēdzi. Ja vien pēdējā persona neatver atslēgu, iekārtu nevar atvērt, apmierinot vairāku cilvēku vadību.

(1) alumīnija drošības sprādze, ugunsdrošs alumīnijs, skavas iekšējais diametrs ir 38mm, kas var uzņemt 6 piekaramās atslēgas;

(2) viegli lietojama sprādze ar etiķeti, kombinācija ar vairāku cilvēku atveres un piekaramās atslēgas identifikācijas īpašībām, viegli atverams sprādzes dizains un elastīga slēdzenes roktura anodēšana, alumīnija sakausējums un nerūsējošā tērauda konstrukcija, stingra un pretkorozija, spilgta krāsa, atkārtota lietošana . (3) 428 nailona izolētas drošības aizdares, nailona izolācija, iekšējais skavas mutes diametrs, var uzņemt 6 drošības slēdzenes.

Slēdzenes un bloķēšanas drošības stacijas vadības standarts: saskaroties ar bloķēšanas un bloķēšanas vadību, mums ir jārīkojas ar slēdzenes labi, kas atbilst arī 6S prasībām, liesās ražošanas un vizuālajiem standartiem.


Hot Tags: augstas drošības vārstu bloķēšanas ierīces ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecība, pielāgotie, lēti, cenas, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu