Standarta lodveida krāns lokauts

Standarta lodveida krāns lokauts
Produkta detaļas

Daļa Nr.: SBVL01 / SBVL02 / SBVL02-2

Standarta lodveida krāns lokauts
Mūsu tērauda lodveida krāns rokturi lock ir kompakts izmērs, ko var viegli uzglabāt vai pārvadāt. Divas rindas bloķēšana, punkti ļauj drošu fit. Tas ir metāla ķermeņa siltuma izturīgs pulvera pārklājumu. Šī vispārējā lodvārstu lokauts ir ļoti kompakts un viegls risinājums.

  1. Standarta lodveida krāns lokauts ir izgatavots no rūdītā tērauda virsmas apstrāde ar augsttemperatūras aerosols, rūsas pierādījums.

  2. Šī bumba valve rīkoties ar slēdzeni ar Monolītā dizains slēdzenes ceturtdaļu apgrieziena lodveida krāni ir izslēgtā stāvoklī.

  3. Šablona lodvārstu bloķēšanas, der rokasgrāmatu, ceturkšņa savukārt lodvārstu turus, lai aizsargātu pret nejaušu atvēršanos. Mazu tērauda vārstu lokautu.

  4. Tas ir viegli izmantot viengabala dizains slēdzenes ventilis izslēgtā stāvoklī.

  5. SBVL01 der vārstiem starp 1/4"(6.35mm) 1"(25mm) diametrs.

  6. Liels metāla vārstu lokauts SBVL02 un SBVL02 2 der vārstiem starp 1-1/4"(31mm) 3"(76mm) diametrs.

Daļa Nr.

Apraksts

SBVL01

Piemērotu ventili handlefrom 6.35mm (1/4") 25 mm (1")

SBVL02

Piemērots vārstu rokturi no 31mm (1-1/4") līdz 76mm (3")

SBVL02-2

Piemērots vārstu rokturi no 31mm (1-1/4") līdz 76mm (3")

Saskaņā ar īpašām prasībām, mūsu standarta lodveida krāns lokauts, ko iesniedza viens no profesionālu ražotāju un piegādātāju lokauts produktiem Ķīnā - LOCKEY, kas speciāli izstrādāta. Esat laipni aicināti vairumtirdzniecības pielāgotā standarta lodveida krāns lokauta par lētu cenu ar mūsu rūpnīcā ražots Ķīnā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugs.

Izmeklēšana