sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Vārtu vārstu bloķēšanas tagoda Loto

Vārtu vārstu bloķēšanas tagoda Loto

Regulējama vārstu vārstu bloķēšana a) Izgatavota no izturīga ABS. b) Var aprīkot kopā ar piekaramām slēdzenēm. Piekaramās atslēgas slēdzenes stiprinājums ar diametru 3/8 ”(10mm). c) var tikt pārklāts un brīvi pagriezts ap vārsta riteni, un ir regulējams, lai ietilptu virknē vārstu rokturu.

Apraksts

Daļas Nr .: AGVL01

Pielāgojama vārtu vārsta bloķēšana

a) izgatavots no izturīga ABS.

b) Var aprīkot kopā ar piekaramām slēdzenēm. Piekaramās slēdzenes slēdzenes stiprinājums ar diametru 3/8 ”   (10 mm).

c) var tikt pārklāts un brīvi pagriezts ap vārsta riteni, un ir regulējams, lai ietilptu virknē vārstu rokturu.

 

Daļas Nr.

Apraksts

AGVL01

Piemērots vārsta rokturim diametrā no 1 līdz 6 1/2

Operāciju kartes drošības vadības sistēma

Diapazons 1.

Šī sistēma ir piemērojama elektrisko un mehānisko iekārtu ekspluatācijas plākšņu ikdienas lietošanai uzņēmumā un iekārtu vadības grupas veiktajai elektriskās darbības drošības vadībai.

2. Mērķis

Standartizējiet darbības plākšņu izmantošanu, lai nodrošinātu personisko drošību aprīkojuma darbības un apkopes laikā.

3. Atbildība

Uzņēmējdarbības daļa ir atbildīga par operācijas CARDS ražošanas, izplatīšanas un lietošanas uzraudzību un pārvaldību.

Elektrisko un mehānisko iekārtu operatori un iekārtu vadības grupa ir atbildīga par CARDS glabāšanu un izmantošanu.

4 saturs.

4.1. Iekārtu darbības paneļa izgatavošana

4.1.1. Ja jaunpievienotajam vai pārveidotajam aprīkojumam ir jāizgatavo iekārtu darbības plāksnes, tās nodaļas vadītājs, kurā atrodas iekārta, iesniedz aprīkojuma operāciju zīmju sarakstu biznesa nodaļai, kura sastāda sarakstu atbilstoši sarakstam.

4.1.2. Pievieno vai maina iekārtas darbības plāksnes, kuras aprīkojuma vadības komanda savāc, pirms iekārta tiek oficiāli nodota ekspluatācijā un izmantota izmēģinājuma laikā. Pēc izmēģinājuma brauciena aprīkojuma vadības komanda operācijas plāksnes nodod operatoriem.

4.1.3. Ja tiek konstatēts, ka aprīkojuma darbības plāksne ir bojāta, nozaudēta vai izlaista, darbnīcas vadītājs iesniedz aizstājamo iekārtu darbības plāksnīšu sarakstu un iesniedz to biznesa nodaļā.

4.1.4. Ja jaunais aprīkojums ir jāizmanto un jādarbina pirms jaunā aprīkojuma darbības plāksnes pabeigšanas, var izmantot pagaidu nodaļas ekspluatācijas plāksni, ko izdevusi biznesa nodaļa, un aprīkojumu nevar darbināt bez licences (izņemot avārija vai avārija); Ja aprīkojuma darbības karte tiek pazaudēta nakts maiņā, pozīciju var darbināt tikai pēc tam, kad maiņas vadītājs ir apstiprinājis un izsniedz "pagaidu aprīkojuma darbības karti", bet maiņu vadītāja izsniegtā "pagaidu aprīkojuma darbības karte" ir derīga tikai maiņa.

Mūsu vārtu vārstu bloķēšanas tagouts loto, kas īpaši izveidots atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, ir izgatavojis viens no profesionāliem lokautu izstrādājumu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni gaidīti vairumtirdzniecībā pielāgotu vārtu vārstu bloķēšanas tagout loto, kas izgatavots Ķīnā par lētu cenu mūsu rūpnīcā, un mēs arī piedāvājam bezmaksas paraugu.
Hot Tags: vārtu vārstu lokauts tagout loto ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu